HD BLUMOIST Aqua gél 50 ml

Kód: HD40000670
Skladom

Hydratačný gélový krém

Detailné informácie

Kvalitné značky
Kvalitné značky
profesionálnej starostlivosti
Odborný zákaznícky servis
Odborný zákaznícky servis
na ktorý sa môžete spoľahnúť
Pohodlné objednávanie
Pohodlné objednávanie
cez náš e-shop
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
v rámci SR aj ČR

Podrobný popis

 

Špeciálna gélovo-krémová textúra


Intenzívny hydratačný gélový krém. Kombinuje aktívne hydratačné ingrediencie a umožňuje viacvrstvovú hydratáciu s okamžitým a dlhodobým efektom. BLD (Blue Light Defense - Ochrana pred modrým svetlom) technológia chráni proti známkam starnutia v dôsledku vystavenia pleti HEV (tzv. modré svetlo) radiácii, ktorú vydávajú elektronické zariadenia. Jeho používanie pomáha zlepšovať prirodzenú hydratáciu pokožky, pokožku zjemňuje a chráni.

  • Použitie: Aplikujte denne na čistú pokožku tváre a krku jemným vklepaním krému končekmi prstov. UPOZORNENIE: Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu, oči okamžite vypláchnite väčším množstvom vody.
  • Zloženie: Hydratačný komplex 72, Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotnosťou, Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotnosťou, Endogénna kyselina hyaluronová (aktivátor), Prirodzený hydratačný faktor, Rohovník obyčajný, Oliva európska, Hydratačný booster and BLUE LIGHT DEFENSE Technológia (HEV Filter).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HD COSMETIC EFFICIENCY | ZMYSEL DOTYKU je exkluzívna značka profesionálov z oblasti starostlivosti o pleť.

Profesionálne omladzujúce systémy z radu HD THERAPEEL sú dynamickým, bezpečným a účinným nástrojom nielen v boji proti  príznakom starnutia, jazvám či pigmentácii. Vyvinuté sú z kombinácie vysoko kontrastných kyselín a špičkových zložiek tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám všetkých typov pleti. 

Čím sú chemické peelingy HD Therapeel výnimočné?

  • môžete ich používať počas celého roka (áno, aj v lete)
  • menšie balenie (nič nevyjde nazmar)
  • nový prístup: HD Therapeel®️ sú chemické peelingy, ktoré pripravujú pleť a posilňujú účinky ďalších ošetrení

Spojenie zložiek najvyššej dermatologickej účinnosti, ktoré je zdrojom jedinečného zážitku. Osvedčené, vedecky a klinicky podložené receptúry navrhnuté pod odborným vedením hlavných mienkotvorných lídrov z oblasti dermatologickej praxe.

Ich starostlivo navrhnuté receptúry sú založené na takej kombinácii zložiek, ktorá umožňuje najlepší pomer "kozmetickej účinnosti a jej kompatibility s pleťou".

Značka má 2 základné rady: Omladzujúci systém Therapeel, ktorý môžu používať iba profesionálne kozmetické salóny, centrá a kliniky. Ďalšie produkty slúžia na domácu starostlivosť a zákazník si ich môže zakúpiť priamo v kozmetickom salóne. Ide o prípravky na podporu výsledkov ošetrení ale aj na riešenie špecifických potrieb pokožky.

Stiahnite si náš  HD Katalóg  a budete mať detailný prehľad o ponúkanom sortimente.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.