HD NOX + BI-BOOST Dvojfázový koncentrát posilňujúci 30 ml

Kód: HD40000954
Skladom

Zdokonaľujúci dvojfázový koncentrát

Detailné informácie

Kvalitné značky
Kvalitné značky
profesionálnej starostlivosti
Odborný zákaznícky servis
Odborný zákaznícky servis
na ktorý sa môžete spoľahnúť
Pohodlné objednávanie
Pohodlné objednávanie
cez náš e-shop
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
v rámci SR aj ČR

Podrobný popis

HD NOX + BI-BOOST Dvojfázový koncentrát posilňujúci 30 ml | ZDOKONAĽUJÚCI DVOJFÁZOVÝ KONCENTRÁT


Koncentrát obohatený o vysoko účinné antioxidaty. Dvojfázový zdokonaľovací koncentrát. Dvojfázový roztok, ktorý vďaka synergickému pôsobeniu jeho vysoko účinných látok pôsobí ako posilňovač výsledku.

Použitie: Pred použitím potraste. Aplikujte denne na vyčistenú a suchú pokožku tváre a krku. Jemne vklepte do pokožky, až kým sa prípravok nevestrebe. Následne aplikujte NOX+ Denný alebo NOX+ Nočný krém. Len na vonkajšie použitie: Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich okamžite vypláchnite väčším množstvom vody.

Zloženie: Vitamín C (1.5% stabilizovaný a 5% zapuzdrený), Vitamín A, Vitamín E, Stabilizovaný superoxid disumutáza, kyselina alfa-lipoová, Kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotnosťou, Kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotnosťou, endogénny glutatión

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HD COSMETIC EFFICIENCY | ZMYSEL DOTYKU je exkluzívna značka profesionálov z oblasti starostlivosti o pleť.

Profesionálne omladzujúce systémy z radu HD THERAPEEL sú dynamickým, bezpečným a účinným nástrojom nielen v boji proti  príznakom starnutia, jazvám či pigmentácii. Vyvinuté sú z kombinácie vysoko kontrastných kyselín a špičkových zložiek tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám všetkých typov pleti. 

Čím sú chemické peelingy HD Therapeel výnimočné?

  • môžete ich používať počas celého roka (áno, aj v lete)
  • menšie balenie (nič nevyjde nazmar)
  • nový prístup: HD Therapeel®️ sú chemické peelingy, ktoré pripravujú pleť a posilňujú účinky ďalších ošetrení

Spojenie zložiek najvyššej dermatologickej účinnosti, ktoré je zdrojom jedinečného zážitku. Osvedčené, vedecky a klinicky podložené receptúry navrhnuté pod odborným vedením hlavných mienkotvorných lídrov z oblasti dermatologickej praxe.

Ich starostlivo navrhnuté receptúry sú založené na takej kombinácii zložiek, ktorá umožňuje najlepší pomer "kozmetickej účinnosti a jej kompatibility s pleťou".

Značka má 2 základné rady: Omladzujúci systém Therapeel, ktorý môžu používať iba profesionálne kozmetické salóny, centrá a kliniky. Ďalšie produkty slúžia na domácu starostlivosť a zákazník si ich môže zakúpiť priamo v kozmetickom salóne. Ide o prípravky na podporu výsledkov ošetrení ale aj na riešenie špecifických potrieb pokožky.

Stiahnite si náš  HD Katalóg  a budete mať detailný prehľad o ponúkanom sortimente.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.