HD NOX + Nočný krém na tvár 50 ml

Kód: HD40000906
Skladom

Nočný dermo aktivátor. 

Detailné informácie

Kvalitné značky
Kvalitné značky
profesionálnej starostlivosti
Odborný zákaznícky servis
Odborný zákaznícky servis
na ktorý sa môžete spoľahnúť
Pohodlné objednávanie
Pohodlné objednávanie
cez náš e-shop
Rýchle dodanie
Rýchle dodanie
v rámci SR aj ČR

Podrobný popis

HD NOX + Nočný krém na tvár 50 ml | NOČNÝ DERMOAKTIVÁTOR


Výživný krém obohatený o antioxidanty, ktoré zlepšujú vzhľad pokožky. Jeho zloženie umožňuje väčšiu asimiláciu aktívnych zložiek počas pokojovej fázy, čím úspešne eliminuje známky únavy. Špeciálne vyvinutý na nočné použitie. Kombinácia aktívnych antioxidantov ako glutatión, lipoová kyselina a superoxid dismutáza pomáha zmierňovať poškodenie pokožky vonkajšími vplyvmi. Používanie nočného krému prinavracia pleti žiarivý a maldistvý vzhľad. Vhodný pre všetky typy pleti.

Použitie: Aplikujte každý večer na čistú pokožku tváre a krku jemným vmasírovaním do pleti. Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami ich okamžite vypláchnite väčším množstvom vody.

 

Zloženie: Vitamin C (1% stabilizovaný a 3% zapuzdrený), Euglena gracilis Extract (nočný dermoaktivátor), itamín A, Vitamín E, Stabilizovaný superoxid disumutáza, kyselina alfa-lipoová, Kyselina hyaluronová, Prekurzor Endogénneho glutatiónu, Jojobový olej, Cholesterol, Bambucké maslo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

HD COSMETIC EFFICIENCY | ZMYSEL DOTYKU je exkluzívna značka profesionálov z oblasti starostlivosti o pleť.

Profesionálne omladzujúce systémy z radu HD THERAPEEL sú dynamickým, bezpečným a účinným nástrojom nielen v boji proti  príznakom starnutia, jazvám či pigmentácii. Vyvinuté sú z kombinácie vysoko kontrastných kyselín a špičkových zložiek tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám všetkých typov pleti. 

Čím sú chemické peelingy HD Therapeel výnimočné?

  • môžete ich používať počas celého roka (áno, aj v lete)
  • menšie balenie (nič nevyjde nazmar)
  • nový prístup: HD Therapeel®️ sú chemické peelingy, ktoré pripravujú pleť a posilňujú účinky ďalších ošetrení

Spojenie zložiek najvyššej dermatologickej účinnosti, ktoré je zdrojom jedinečného zážitku. Osvedčené, vedecky a klinicky podložené receptúry navrhnuté pod odborným vedením hlavných mienkotvorných lídrov z oblasti dermatologickej praxe.

Ich starostlivo navrhnuté receptúry sú založené na takej kombinácii zložiek, ktorá umožňuje najlepší pomer "kozmetickej účinnosti a jej kompatibility s pleťou".

Značka má 2 základné rady: Omladzujúci systém Therapeel, ktorý môžu používať iba profesionálne kozmetické salóny, centrá a kliniky. Ďalšie produkty slúžia na domácu starostlivosť a zákazník si ich môže zakúpiť priamo v kozmetickom salóne. Ide o prípravky na podporu výsledkov ošetrení ale aj na riešenie špecifických potrieb pokožky.

Stiahnite si náš  HD Katalóg  a budete mať detailný prehľad o ponúkanom sortimente.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.